Урок 3.
img

Цілі уроку

  • Дізнатися про PDC у різних продуктових компаніях
  • Зробити вибір, у якій компанії хотілось б попрацювати
  • Дослідити кейс розробки фічі подарункових сертифікатів на прикладі героїв із серіалу «Друзі»
Цей урок допоможе зібрати докупи усю інформацію та вирішити, як почати свій кар’єрний шлях в ІТ та що для цього потрібно

Хороша новина: не існує універсального циклу розробки продукту. Кожна компанія та команда може адаптувати його під свій робочий ритм та внутрішні процеси. Зібрали приклади розробки продуктів у різних компаній. Ознайомся у графіках.

img

Порада: передивись схеми та знайди відмінності в них. Далі спробуй відповісти на питання: чим зумовлені схожі та відмінні процеси використовуючи свої знання про ці компанії. Або завжди скористайся методом «google it», щоб дізнатись більше.

img

Ще одна суперновина! 
Існує декілька «важливо», без яких цикл розробки можна зафейлити.

Куди краще йти працювати ?

Куди краще йти працювати програмісту або UX-копірайтеру, продуктовому дизайнеру чи фахівцю з фінансів — в компанію, яка розробляє софт (програмне забезпечення) для себе або в компанію, що спеціалізується на розробці для сторонніх організацій? Дізнаємося у нашого суперексперта. Сьогодні послухаємо Женю Високогляд, CEO і Product Developer в Highlyrecommended зі стажем 10+ років. Женя також розповість про свою PDC-схему.

Висновок

Протиставляти продуктові компанії аутсорсу не зовсім вірно — наявність цікавих завдань і хороших умов праці не залежить від моделі бізнесу. Набагато важливіше при виборі роботодавця оцінити рівень його робочих процесів, культуру розробки та актуальність технологій. Keep it in mind

Кейс на основі серіалу «Друзі»

img

Розповімо тобі історію про команду з серіалу «Друзі», що живе у Нью-Йорку та працює у маркетплейсі для навчання. Платформа допомагає знайти найкращого репетитора для вивчення мов та інших предметів, а також дає набір інструментів та сервісів для проведення ефективних онлайн-уроків.

Маркетплейс розвивався. Команда розробляла нові фічі. І ось в один день, бінго! Чому б нам не розробити систему подарункових сертифікатів (Gift Cards), якраз під святкові дні? На тому і вирішили — дати змогу користувачам купувати подарункові сертифікати на суму $10, $50 та $100 (або обрати свою суму) для родичів та друзів.